DoświadczonyArchitekt

Studio Projektów Dickhardt – ARCHITEKT działa na rynku projektowym od roku 2005 i jest kontynuacją firmy rodzinnej – DICK-BUD STUDIO ETAP, założonej w roku 2000, jednej z pierwszych prywatnych pracowni na gnieźnieńskim rynku.

Główny architekt oraz właściciel firmy to mgr inż. arch. Lidia Dickhardt-Stępniak posiadająca szeroką wiedzę, wykształcenie i doświadczenie w kraju jak i za granicą oraz pełne uprawnienia architektoniczne do projektowania bez ograniczeń oraz wykonawcze do kierowania robotami bez ograniczeń.

Projekty indywidualne
100%
Wydzielenie samodzielności lokali
100%
Projektowanie graficzne, logotyp itd..
99%
Pprzeprowadzania procesów urzędowych
100%
Lidia Dickhardt - Stępniak
Architekt & właściciel

Cieszymy się z naszych osiągnięć

1 %
Wskaźnik sukcesu
> 1
Ukończonych projekt
> 1
Zadowolonych Klientów
> 1
Wypitych kaw 😉

Jak pracujemy

Każdy z partnerów wraz z architektem prowadzącym zaangażowany jest w pracę nad poszczególnym projektem we wszystkich fazach cyklu projektowego i realizacyjnego. Pracownia jest pracownią autorską tworzącą indywidualne projekty. 

Według filozofii firmy, najlepsze rezultaty w projektowaniu architektonicznym można osiągnąć poprzez ścisłą współpracę z klientem. Właśnie ta współpraca i chęć tworzenia architektury niekonwencjonalnej i osobistej daje klientom możliwość uzyskania budynków i wnętrz niestandardowych. Projekty te swoją indywidualną architekturą pozwalają inwestorowi uzyskać sukces rynkowy, a firmie przynoszą wiele satysfakcji.

Firma współpracuje na stałe ze znaczącymi biurami branżowymi, z którymi wspólnie realizują swoje projekty.

Lidia Dickhardt - Stępniak
Zapraszamy do współpracy

Sprawdź, co mówią o nas klienci

Referencje

Uzyskaj pomoc od naszego zespołu

Prev
Next
Drag
Map