Firma: Studio Projektów Dickhardt - ARCHITEKT działa na rynku projektowym od roku 2005 i jest kontynuacją firmy rodzinnej – DICK-BUD STUDIO ETAP, założonej w roku 2000, jednej z pierwszych prywatnych pracowni na gnieźnieńskim rynku.

Główny architekt oraz właściciel firmy to mgr inż. arch. Lidia Dickhardt-Stępniak posiadająca szeroką wiedzę, wykształcenie i doświadczenie w kraju jak i za granicą oraz pełne uprawnienia architektoniczne do projektowania bez ograniczeń oraz wykonawcze do kierowania robotami bez ograniczeń. 

Każdy z partnerów wraz z architektem prowadzącym zaangażowany jest w pracę nad poszczególnym projektem we wszystkich fazach cyklu projektowego i realizacyjnego. Pracownia jest pracownią autorską tworzącą indywidualne projekty. Według filozofii firmy, najlepsze rezultaty w projektowaniu architektonicznym można osiągnąć poprzez ścisłą współpracę z klientem. Właśnie ta współpraca i chęć tworzenia architektury niekonwencjonalnej i osobistej daje klientom możliwość uzyskania budynków i wnętrz niestandardowych. Projekty te swoją indywidualną architekturą pozwalają inwestorowi uzyskać sukces rynkowy, a firmie przynoszą wiele satysfakcji. 

Firma współpracują na stałe ze znaczącymi biurami branżowymi, z którymi wspólnie realizują swoje projekty.

(c)2019, Wszelkie Prawa Zastrzeżone Copyright ©2018 Studio Projektów Dickhardt - Architekt Gniezno, All Rights Reserved